Aplikacja mobilna Jedziemy Razem

Mobile promo desktop
Mobile promo
Zabierz JedziemyRazem ze sobą!

W związku z rosnącym zainteresowaniem aplikacją webową JedziemyRazem, wydaliśmy również aplikację mobilną. Upraszcza ona znacznie obsługę serwisu na urządzeniach mobilnych a przede wszystkim pozwala na sprawniejszą komunikację pomiędzy jego użytkownikami.

Aplikacja jest dostępna na platformy iOS i Android - i można ją pobrać ze sklepów domyślnych dla obu platform:

Dostępne funkcjonalności
Mobile promo 01 desktop
Mobile promo 01
Znajdź dostępne przejazdy!

Stale rosnąca liczba użytkowników Portalu to szansa na znalezienie wolnych miejsc na trasie którą masz zamiar pokonać! Zaoszczędź czas, paliwo i poznaj nowe osoby - teraz wprost z telefonu!

Mobile promo 02
Masz wolne miejsca?

Udostępnij swoją trasę na JedziemyRazem - z dużym prawdopodobieństwem znajdą się chętni do wspólnej podróży!

Mobile promo 02 desktop
Mobile promo 03
Szukasz przejazdów udostępnionych przez innych?

Z telefonu znajdziesz je jeszcze prościej - w intuicyjnym interfejsie zobaczysz mniej i bardziej ważne dane jak na dłoni!

Mobile promo 04
Kto dziś prowadzi?

Niezależnie czy masz ochotę zasiąść na miejscu kierowcy czy pasażera, w JedziemyRazem możesz działać każdy z nich. Aplikacja mobilna jest już na to przygotowana.

Mobile promo 05
Szybsza komunikacja

W przeciwieństwie do otrzymywania powiadomień poprzez pocztę e-mail, powiadomienia mobilne dostarczane są natychmiastowo, dzięki czemu zanika ryzyko przeoczenia ważnego komunikatu. Aplikacja została zaprojektowana zgodnie z najlepszymi praktykami dotyczącymi projektowania interfejsu, szybkości działania oraz bezpieczeństwa, dzięki czemu stanowi warty uwagi zamiennik wersji webowej.

Przekonaliśmy?

Aplikacja JedziemyRazem Mobile jest dostępna w najpopularniejszych sklepach mobilnych - nie możemy się doczekać aż ją wypróbujesz!

App storeGoogle play