o nas · kontakt · faq · info · forum · rss · zaloguj się

Często zadawane pytania

Co zrobić kiedy nie dojdzie link z mailem aktywacyjnym?

Sytuacja taka może być spowodowana odrzuceniem listu przez serwer pocztowy. W takim przypadku można wysłać z podanego podczas rejestracji adresu e-mail list z prośbą o aktywację konta na pomoc@jedziemyrazem.pl.

Dlaczego nie potafię wyszukać zgłoszonych przez siebie tras?

Algorytm wyszukujący trasy przejazdów nie znajduje tras zgłoszonych przez aktualnie zalogowanego użytkownika. Ma to na celu ograniczenie liczby wyników oraz informacji do rzeczywiście pożądanych przez użytkownika. Jeżeli chcesz zobaczyć czy Twoja trasa jest poprawnie wyszukiwana przez innych użytkowników, wyloguj się i wyszukaj ją ponownie.

Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Podstawowe dane: login, imię, województwo i miasto mogą być widziane przez wszystkich użytkowników. Udostępnianie pozostałych danych osobowych i kontaktowych jest konfigurowane z poziomu edycji profilu, a aktualny profil publiczny użutkownika dostępny jest po wybraniu opcji Zobacz profil publiczny z centrum.

Informacje JedziemyRazem.pl

28.08.2009, JedziemyRazem.pl

JedziemyRazem.pl - wersja 1.2

Miło nam poinformować Państwa o uruchomieniu nowej wersji portalu JedziemyRazem.pl. Wersja ma numer 1.2 i zawiera wiele nowych funkcjonalności oraz zmian w porównanu z wersją poprzednią. Zmieniony został między innymi wygląd portalu, mechanizm wyszukiwania tras oraz mechanizm wysyłania wiadomości.

Pełna lista zmian oraz nowych funkcji dostępna jest pod adresem http://jedziemyrazem.pl/wersja12. W razie zauważenia jakichkolwiek błędów w działaniu portalu, uprzejmie prosimy o przekazanie informacji na adres pomoc@jedziemyrazem.pl.

Życzymy przyjemnego i owocnego korzystania z nowego JedziemyRazem.pl

więcej >>

Ostatnio dodane trasy
Osiek - Starogard Gdański, dod. Gniewson But_details
Zielona Góra - Jasień, dod. Piter123 But_details
Toruń - Zakopane, dod. SecretsMind But_details
Kraków - Gdów, dod. KubaTwo But_details
Brzesko - Kraków, dod. kierowca123 But_details
Tczew - Gdańsk, dod. kawa_91 But_details
Częstochowa - Ruda Śląska, dod. Lysy-SC But_details
Kraków - Kraków, dod. Kiki157 But_details
Myszków - Częstochowa, dod. mkijas But_details
Opole - Warszawa, dod. hvay But_details
Bogaty Ojciec poleca
Mbr

Młody bogaty rentier

„Młody bogaty rentier” to historia o tym, jak Robert Kiyosaki i jego żona Kim zaczęli od zera i w niespełna dziesięć lat stali się rentierami, osiągając finansową niezależność. Zapewne wielu z nas chciałoby przejść na wcześniejszą emeryturę i być finansowo niezależnym. Kiyosaki opisał, jak dokonał tego wraz ze swoją żoną – co każdy, żyjący w kraju gospodarki rynkowej, może osiągnąć.
więcej »