o nas · kontakt · faq · info · forum · rss · zaloguj się

Często zadawane pytania

Co zrobić kiedy nie dojdzie link z mailem aktywacyjnym?

Sytuacja taka może być spowodowana odrzuceniem listu przez serwer pocztowy. W takim przypadku można wysłać z podanego podczas rejestracji adresu e-mail list z prośbą o aktywację konta na pomoc@jedziemyrazem.pl.

Dlaczego nie potafię wyszukać zgłoszonych przez siebie tras?

Algorytm wyszukujący trasy przejazdów nie znajduje tras zgłoszonych przez aktualnie zalogowanego użytkownika. Ma to na celu ograniczenie liczby wyników oraz informacji do rzeczywiście pożądanych przez użytkownika. Jeżeli chcesz zobaczyć czy Twoja trasa jest poprawnie wyszukiwana przez innych użytkowników, wyloguj się i wyszukaj ją ponownie.

Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Podstawowe dane: login, imię, województwo i miasto mogą być widziane przez wszystkich użytkowników. Udostępnianie pozostałych danych osobowych i kontaktowych jest konfigurowane z poziomu edycji profilu, a aktualny profil publiczny użutkownika dostępny jest po wybraniu opcji Zobacz profil publiczny z centrum.

Informacje JedziemyRazem.pl

28.08.2009, JedziemyRazem.pl

JedziemyRazem.pl - wersja 1.2

Miło nam poinformować Państwa o uruchomieniu nowej wersji portalu JedziemyRazem.pl. Wersja ma numer 1.2 i zawiera wiele nowych funkcjonalności oraz zmian w porównanu z wersją poprzednią. Zmieniony został między innymi wygląd portalu, mechanizm wyszukiwania tras oraz mechanizm wysyłania wiadomości.

Pełna lista zmian oraz nowych funkcji dostępna jest pod adresem http://jedziemyrazem.pl/wersja12. W razie zauważenia jakichkolwiek błędów w działaniu portalu, uprzejmie prosimy o przekazanie informacji na adres pomoc@jedziemyrazem.pl.

Życzymy przyjemnego i owocnego korzystania z nowego JedziemyRazem.pl

więcej >>

Ostatnio dodane trasy
Tarnów - Kraków, dod. tom_79 But_details
Katowice - Trzebiel, dod. Matrix But_details
Olkusz - Ożarowice, dod. Wynn12 But_details
Warszawa - Ożarów Mazowiecki, dod. szu But_details
Bolesławiec - Kołobrzeg, dod. Grzegorzbolesławiec But_details
Lwówek Śląski - Nowogrodziec, dod. kastro181181 But_details
Wrocław - Sandomierz, dod. truufla But_details
Suchedniów - Kielce, dod. magdalenamlodawska But_details
Radomsko - Kołobrzeg, dod. ewap But_details
Łódź - Kołobrzeg, dod. ewap But_details
Bogaty Ojciec poleca
Kwadrant

Kwadrant przepływu pieniędzy

Przewodnik bogatego ojca prowadzący do finansowej wolności. Poznaj cztery kwadranty przepływu pieniędzy, a dzięki temu zrozumiesz najważniejsze mechanizmy tworzenia dobrobytu.
więcej »