o nas · kontakt · faq · info · forum · rss · zaloguj się

Często zadawane pytania

Co zrobić kiedy nie dojdzie link z mailem aktywacyjnym?

Sytuacja taka może być spowodowana odrzuceniem listu przez serwer pocztowy. W takim przypadku można wysłać z podanego podczas rejestracji adresu e-mail list z prośbą o aktywację konta na pomoc@jedziemyrazem.pl.

Dlaczego nie potafię wyszukać zgłoszonych przez siebie tras?

Algorytm wyszukujący trasy przejazdów nie znajduje tras zgłoszonych przez aktualnie zalogowanego użytkownika. Ma to na celu ograniczenie liczby wyników oraz informacji do rzeczywiście pożądanych przez użytkownika. Jeżeli chcesz zobaczyć czy Twoja trasa jest poprawnie wyszukiwana przez innych użytkowników, wyloguj się i wyszukaj ją ponownie.

Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Podstawowe dane: login, imię, województwo i miasto mogą być widziane przez wszystkich użytkowników. Udostępnianie pozostałych danych osobowych i kontaktowych jest konfigurowane z poziomu edycji profilu, a aktualny profil publiczny użutkownika dostępny jest po wybraniu opcji Zobacz profil publiczny z centrum.

Informacje JedziemyRazem.pl

28.08.2009, JedziemyRazem.pl

JedziemyRazem.pl - wersja 1.2

Miło nam poinformować Państwa o uruchomieniu nowej wersji portalu JedziemyRazem.pl. Wersja ma numer 1.2 i zawiera wiele nowych funkcjonalności oraz zmian w porównanu z wersją poprzednią. Zmieniony został między innymi wygląd portalu, mechanizm wyszukiwania tras oraz mechanizm wysyłania wiadomości.

Pełna lista zmian oraz nowych funkcji dostępna jest pod adresem http://jedziemyrazem.pl/wersja12. W razie zauważenia jakichkolwiek błędów w działaniu portalu, uprzejmie prosimy o przekazanie informacji na adres pomoc@jedziemyrazem.pl.

Życzymy przyjemnego i owocnego korzystania z nowego JedziemyRazem.pl

więcej >>

Ostatnio dodane trasy
Rzeszów - Mielec, dod. piotrus3001 But_details
Katowice - Katowice, dod. madzialadg But_details
Gdańsk - Gdańsk, dod. helenaszu But_details
Stargard Szczeciński - Szczecin, dod. artbej But_details
Puławy - Lublin, dod. artba But_details
Żyrardów - Warszawa, dod. wojtas257 But_details
Świebodzin - Zielona Góra, dod. stupkiewicz But_details
Dzierżoniów - Wrocław, dod. monikagetner But_details
Andrychów - Bielsko-Biała, dod. Red But_details
Lubin - Wrocław, dod. Jony But_details
Bogaty Ojciec poleca
Szkola

Szkoła biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym

Dobry biznes to taki, w którym każda strona wygrywa i właśnie o tym napisał Robert Kiyosaki w kolejnym biznesowym bestsellerze New York Timesa. Jest to kolejna rewelacyjna pozycja Roberta Kiyosaki o kształtowaniu finansowej inteligencji poprzez budowanie własnego biznesu.
więcej »