o nas · kontakt · faq · info · forum · rss · zaloguj się

Często zadawane pytania

Co zrobić kiedy nie dojdzie link z mailem aktywacyjnym?

Sytuacja taka może być spowodowana odrzuceniem listu przez serwer pocztowy. W takim przypadku można wysłać z podanego podczas rejestracji adresu e-mail list z prośbą o aktywację konta na pomoc@jedziemyrazem.pl.

Dlaczego nie potafię wyszukać zgłoszonych przez siebie tras?

Algorytm wyszukujący trasy przejazdów nie znajduje tras zgłoszonych przez aktualnie zalogowanego użytkownika. Ma to na celu ograniczenie liczby wyników oraz informacji do rzeczywiście pożądanych przez użytkownika. Jeżeli chcesz zobaczyć czy Twoja trasa jest poprawnie wyszukiwana przez innych użytkowników, wyloguj się i wyszukaj ją ponownie.

Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Podstawowe dane: login, imię, województwo i miasto mogą być widziane przez wszystkich użytkowników. Udostępnianie pozostałych danych osobowych i kontaktowych jest konfigurowane z poziomu edycji profilu, a aktualny profil publiczny użutkownika dostępny jest po wybraniu opcji Zobacz profil publiczny z centrum.

Informacje JedziemyRazem.pl

28.08.2009, JedziemyRazem.pl

JedziemyRazem.pl - wersja 1.2

Miło nam poinformować Państwa o uruchomieniu nowej wersji portalu JedziemyRazem.pl. Wersja ma numer 1.2 i zawiera wiele nowych funkcjonalności oraz zmian w porównanu z wersją poprzednią. Zmieniony został między innymi wygląd portalu, mechanizm wyszukiwania tras oraz mechanizm wysyłania wiadomości.

Pełna lista zmian oraz nowych funkcji dostępna jest pod adresem http://jedziemyrazem.pl/wersja12. W razie zauważenia jakichkolwiek błędów w działaniu portalu, uprzejmie prosimy o przekazanie informacji na adres pomoc@jedziemyrazem.pl.

Życzymy przyjemnego i owocnego korzystania z nowego JedziemyRazem.pl

więcej >>

Ostatnio dodane trasy
Chorzów - Tychy, dod. Kaczuszka10 But_details
Sośnicowice - Gliwice, dod. Cris But_details
Kutno - Łódź, dod. Emmka But_details
Opole - Kędzierzyn-Koźle, dod. Argonavt But_details
Kraków - Koszalin, dod. Waldemar J But_details
Rzeszów - Mielec, dod. santapatryk But_details
Świebodzin - Zielona Góra, dod. aggii But_details
Sędziszów Małopolski - Rzeszów, dod. Piteero But_details
Radom - Warszawa, dod. Angela But_details
Poznań - Gniezno, dod. wiolettah But_details
Bogaty Ojciec poleca
Bkl

Bogata Kobieta

BOGATA KOBIETA to nowa ekscytująca książka Kim Kiyosaki poświęcona inwestowaniu. Skierowana jest do kobiet. Autorka opatrzyła ją wymownym podtytułem: Ponieważ nie znoszę, gdy ktoś mi mówi, co mam robić! Jej lektura może zachęcić wiele kobiet, by zdobyły się na odwagę i dokonały w swoim życiu radykalnych zmian. Taka inspiracja w połączeniu z lekcjami Kim Kiyosaki na temat inwestowania może zaowocować osiągnięciem całkowitej niezależności finansowej.
więcej »